Top futbolli me skuadra per lojera dhe stervitje

1,790 L

Ka stok

KODI: C-200620-15 Kategori: ,

TOP FUTBOLLI ME SKUADRA

Top futbolli me skuadra Juventus, Milan, Inter, Real Madrit, Barcelona etj, per lojera dhe stervitje te ekipeve amatore.

Materiali i veshjes PVC rezistent, me pese shtresa dhe qepje te forta, rezistente ndaj goditjeve dhe konsumit.

Me perimeter rreth 22 cm, do te jete i preferuari i femiijeve gjate lojerave dhe stervitjeve.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Topa

Ngjyra

,

Be the first to review “Top futbolli me skuadra per lojera dhe stervitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

top futbolli ac milan online ne dyqan taxi

Top futbolli me skuadra per lojera dhe stervitje