Tigan me kapak Uakeen VK 361 28 cm

3,190 L

Ka stok

Tigan Uakeen me diameter 28 cm

KODI: 2020050413627 Kategori: , , ,

TIGAN ME KAPAK UAKEEN 28CM

Tigan me kapak Uakeen me diameter 28 cm.

Ka performance dhe rezistence akoma me te larte, duke mos u gervishtur nga luget e gatimit.

Siperfaqja eshte 100% kunder-ngjitjes, duke lehtesuar gatimin dhe pastrimin e tiganit.

Eshte e pershtatshme per cdo pianure, perfshire ato me Induksion.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Tigan

Ngjyra

Be the first to review “Tigan me kapak Uakeen VK 361 28 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tigan me kapak 28cm shitje online ne dyqan taxi

Tigan me kapak Uakeen VK 361 28 cm