Tigan me kapak Uakeen VK 358 24 cm

2,490 L

Ka stok

KODI: 2020050413573 Kategori: , , ,

TIGAN ME KAPAK UAKEEN 24CM

Tigan me kapak dhe diameter 24 cm Uakeen .

Fale veshjes Titan Resistant, rrit edhe me teper fortesine e tiganit, duke mos u gervishtur as nga ferkimi me luge gatimi metalike.

Shtresa e fundit e tiganit ekstra kunder-ngjitjes lejon gatimin me fare pak vaj dhe yndyre.

Eshte i pershtatshem per cdo pianure, perfshire ato me induksion.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Tigan

Ngjyra

Be the first to review “Tigan me kapak Uakeen VK 358 24 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tigan me kapak 24 cm uakeen blerje online ne dyqan taxi

Tigan me kapak Uakeen VK 358 24 cm