Tigani me veshje graniti 28 CM – Olina Non-Stick Frying Pan

2,200 L

Ka stok

Gatimi i ushqimit ne kete tigan me veshje mermeri eshte argetues dhe i lehte. Ushqimet marrin nje tjeter shije, nuk ngjiten shmanget yndyra e teper, ndersa larja e eneve eshte me e lehte se kurre. Ai vjen tek ju me madhesi 28 CM.

 

KODI: tigan graniti-olina-28cm Kategori: ,

TIGAN GRANITI 28 CM – OLINA

Tigani me veshje graniti – Olina Non-Stick Frying Pan

  • Gatimi ne kete tigan te brandit te njohur Olina, nuk ngjitet dhe ruan te gjitha vlerat ushqyese dhe eleminon yndyren
  • Shtresa e trefishte prej guri PFOA siguron një siperfaqe superiore qe kerkon nje sasi mininame te vajit ne gatim
  • Perberja e aluminit ne strukturen e tiganit shperndan nxehtesine ne menyre te njetrajtshme ne te gjithe ushqimin
  • I pershtatshem per te gjitha llojet e sobave, perfshire edhe ate me induksion, i sigurt ne furre (ne temperature 180°C) dhe lavastovilje
  • Rezistent ndaj nxehtesise, gervishtjeve dhe konsumit, Tigani nuk e ndryshon ngjyren origjinale.
  • Produkt zvicerian 100% cilesor dhe i sigurt, ndertuar nga teknologjia e patentuar nano
  • Doreze e sigurt, ergonomike dhe qe nuk rreshqet
  • Me shumë se 200,000 diamante forcojne veshjen e siperme te Olina Frying Pan, dhe garantojne ushqime te shendetshme dhe te shijshme.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Tigani me veshje graniti 28 CM – Olina Non-Stick Frying Pan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan graniti Olina

Tigani me veshje graniti 28 CM - Olina Non-Stick Frying Pan