Tigan me dy ane Uakeen | Tave prej graniti 36 cm

2,900 L

Ka stok

  • Perbehet nga materiali i Granitit.
  • Ruan nxehtesine shume gjate dhe nuk ngjit.
  • Me doreze magnetike, e cila kryen izolim absolute.
  • Diametri 36 cm.
  • Perputhet me te gjitha sobat, me ato me induksion, me korent dhe gaz.
KODI: 2019111480364 Kategori: , , ,

TIGAN ME DY ANE UAKEEN

Per gatime sa me te shendetshme dhe me me pak yndyre, ju vjen ne ndihme tigan me dy ane Uakeen. Tigani eshte pasje qe i duhet me domosdoshmeri te madhe kuzhines suaj. Ai do t’ju kurseje edhe kohen e gatimit ne kuzhine edhe realizon nje pergatitje ushqimore ne menyre perfekte.

TAVE GRANITI 36 CM UAKEEN

Tigani Uakeen eshte i perbere nga materiali i granitit, i cili nuk e lejon ngitjen e ushqimeve.

Meqense eshte i perbere me dy ane eshte perfekte per skuqjen e produkteve ushqimore, por jo vetem edhe per gatime si tave, gjelle etj.

Ne dorezat e tij kunder nxehtesise ka fuqi magnetike e cila realizon edhe mbylljen sa me kompakte te tiganit dhe eshte e bute ne prekje.

Diametri i tij eshte 36 cm, shume i pershtatshem per gatime te bollshme ose per nje familje mesatare.

Përdoret nësobë me gaz, sobë me korent dhe ne sobë me xham qeramik.

Qëndrueshmëria ndaj temperaturës arrin deri 450° C.

Përmasat e tiganit : 36 x 25 cm

SPECIFIKATtigan uakeen me 2 ane bli online dyqan taxi

Perbehet nga materiali i Granitit.

Ruan nxehtesine shume gjate dhe nuk ngjit.

Ideuar me nje gomine rrethuese e cila nuk lejon rrjedhjen e lengut te gatimit.

Me doreze magnetike, e cila kryen izolim absolute.

Diametri 36 cm.

Perputhet me te gjitha sobat, me ato me induksion, me korent dhe gaz.

BLI ONLINE NE DYQAN TAXI | BLERJE ONLINE | TREGU ME I MADH ONLINE

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Tigan me dy ane Uakeen | Tave prej graniti 36 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tigan uakeen me 2 ane bli online dyqan taxi

Tigan me dy ane Uakeen | Tave prej graniti 36 cm