Tigan i thelle me kapak Montecasa 24 cm

2,190 L

Ka stok

24 cm

KODI: 2019122011243 Kategori: , , ,

TIGAN ME KAPAK MONTECASA 24CM

Tigan i thelle me kapak Montecasa me diameter 24 cm.

Ka performance dhe rezistence akoma me te larte, duke mos u gervishtur nga luge gatimi metalike.

Siperfaqja eshte 100% kunder-ngjitjes, duke lehtesuar gatimin dhe pastrimin e tiganit.

Doreza siguron kapje te sigurt fale formes dhe veshjes se saj per te pasur kontrollin dhe manovrimin e duhur gjate gatimit.


Bli ne menyre te sigurt nr Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Tigan

Ngjyra

Be the first to review “Tigan i thelle me kapak Montecasa 24 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tigan me kapak montecasa blerje online ne dyqan taxi

Tigan i thelle me kapak Montecasa 24 cm