Tigan Cift WJS Original – Double Pan – Bli Online

2,990 L4,900 L (-39%)

Ka stok

Karakteristika
  • Tigan cift per nje performance gatimi te nje tjeter niveli.
  • Materiale jo ngjitese dhe me element perberes te cilet perhapin njetrajtesisht nxehtesine ne cdo kend te tij.
  • I veshur me shtrese jo ngjitese per te ofruar gatime te sigurta dhe te shijshme.
KODI: tigan-cift-WJS-double-pan Kategori: ,

Tigan Cift WJS Original – Double Pan

Tigan Cift WJS Original – Double Pan – Bli Online

Karakteristika
  • Tigan per nje performance gatimi te nje tjeter niveli.
  • Materiale jo ngjitese dhe me element perberes te cilet perhapin njetrajtesisht nxehtesine ne cdo kend te tij.
  • I veshur me shtrese jo ngjitese per te ofruar gatime te sigurta dhe te shijshme.
  • Piqni dhe skuqni ushqimet tuaja si veze, patate, berzolla, krahe pule ne te dyja anet.
  • Rrotullim i lehte fale dorezes ergonometrike e cila ju ben shume te thjeshte perdorimin e tij.

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan Cift WJS Original – Double Pan – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Cift WJS Original - Double Pan - Bli Online

Tigan Cift WJS Original - Double Pan - Bli Online

2,990 L4,900 L (-39%)

Shto ne Shporte