Tigan gatimi me kapak 24 cm MGO 2.1L

3,060 L

Ka stok

KODI: 6826363687887 Kategori: , ,

TIGAN GATIMI 24 CM MGO

Tigan Gatimi 24 cm Mgo me kapacitet te larte 2,1 liter.

Ideal per gatimin e ushqimeve ne menyre te shendetshme, bere nga material alumin i cilesise se larte.

Me veshje minerale jo ngjitese qe do te siguroje menyre natyrale te gatimit dhe pjekjes me yndyre te ulet.

Ushqimi do te ruaje te gjitha vitaminat dhe mineralet qe i duhen trupit tone per nje menyre jetese te shendetshme.

I pershtatshem per te gjitha sobat edhe ato me induksion me doreze ergonomike per perdorim te lehte dhe rezistente ndaj nxehtesise.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Tigan

Ngjyra

Be the first to review “Tigan gatimi me kapak 24 cm MGO 2.1L”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tigan me kapak mgo bli online ne dyqan taxi

Tigan gatimi me kapak 24 cm MGO 2.1L