Tigan gatimi i thelle Uakeen 26 cm ne shitje

2,390 L

Ka stok

KODI: 2019042902218 Kategori: , , ,

TIGAN I THELLE UAKEEN 26 CM

Tigan i thelle Uakeen me diameter 26 cm.

Shtresa e tiganit ekstra kunder-ngjitjes lejon gatimin me fare pak vaj dhe yndyre.

Tiganet Uakeen jane te pershtatshem per cdo pianure, perfshire ato me induksion.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Tigan

Ngjyra

Be the first to review “Tigan gatimi i thelle Uakeen 26 cm ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tigan i thelle gatimi uakeen shitje online ne dyqan taxi

Tigan gatimi i thelle Uakeen 26 cm ne shitje