Tenxhere gatimi me kapak | Uakeen VK 302 24cm

3,200 L

Ka stok

KODI: 4689550565496 Kategori: , , ,

TENXHERE GATIMI UAKEEN VK 302

Tenxhere gatimi me veshje graniti Uakeen me diameter 24 cm.

Mineralet natyrore qe jane shtuar ne veshje e rrisin me tej funksionin e tij jo ngjites duke lejuar gatim me te shendetshem pa u ngjitur ushqimi.

Tenxherja ka strukture te trashe te trupit qe ruan mire nxehtesine dhe nuk do te ndryshoje kurre formen e saj. Dorezat e gomuara jane te rehatshme ne kapje dhe te sigurta pasi nuk percjellin nxehtesine.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Tenxhere gatimi me kapak | Uakeen VK 302 24cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere me kapak uakeen blerje online ne dyqan taxi

Tenxhere gatimi me kapak | Uakeen VK 302 24cm