Tenxhere e ceket me dy doreza Mineralia Blerje Online

2,390 L

Ka stok

28 cm

KODI: 8000807785447 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tenxhere e ceket Mineralia Blerje Online

Tenxhere Mineralia e ceket

  • Me diameter 28 cm.
  • Me dy doreza.
  • E pershtatshme per pianure me gaz, korent, qeramik, me 7 shtresa guri dhe Quarzotek, element qe shton edhe me teper fortesine dhe performancen e linjes se tiganeve dhe tenxhereve Mineralia.
  • Best seller ne linjen TVS, e pajisur me shtrese kunder ngjitjes, qe mundeson gatim te lehte e te shendetshem, si dhe lehtesi ne pastrimin e enes.
  • Lahet ne lavastovilje.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere e ceket me dy doreza Mineralia Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tenxhere e ceket me dy doreza Mineralia Blerje Online