Thike kuzhine e stilit japonez | Chopper Knife

1,490 L

Ka stok

Materialet prej celiku te pandryshkshem të zgjedhur me kujdes sigurojne force, qendrueshmeri dhe rezistence te jashtezakonshme te thikes se kuzhines Chopper Knife.

KODI: t-234578 Kategori: ,

THIKE KUZHINE E STILIT JAPONEZ

Thike kuzhine e stilit japonez me material celiku te cilesise me te larte.

Pret dhe copeton ne menyre efikase produktet ushqimore, mishin dhe perimet.

Doreza e saj ergonomike ka material druri qe nuk rreshqet gjate perdorimit dhe perdoret me lehtesi.

Tehu i gjere dhe me cilesi te larte prej celiku inoks eshte i balancuar ne menyre te perkryer me dorezen prej druri qe ofron nje kapje te sigurt. Ne kete menyre do te prisni copat e trasha te mishit edhe ato me kocke.

Ne rast se deshironi te shtoni hudhra ose xhenxhefili, thjesht mund te përdorni tehun e gjere per te copetuar dhe shtypur keta perberes me nje lekundje.

Specifika:

  • Lloji i thikes: Preres kuzhine
  • Materiali celik inoks
  • Fortesia e tehut: HRC
  • Gjatesia e dorezes: 130 mm (5.1″)
  • Pesha: 580 g (20,5 ons)

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Thike

Ngjyra

Be the first to review “Thike kuzhine e stilit japonez | Chopper Knife”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

thike kuzhine shitje online ne dyqan taxi

Thike kuzhine e stilit japonez | Chopper Knife