Termus portativ 40L me rrota levizese FA-5170-2

14,500 L

Ka stok

KODI: 9003898517026 Kategori: , ,

TERMUS PORTATIV 40L FA-5170-2

Termus portativ ftohes dhe ngrohese me kapacitet 40 litra dhe rrota levizese per ta bere me te lehte transportin.

Ka prize per rrjetin e rregullt 230V dhe spinen e makines 12V.

Termusi perfekt per ta perdorur ne cdo stine, gjate udhetimeve, ne plazh, apo piknik pasi do te mbaje ushqimet ne temperaturen e duhur ne cdo kohe.

Specifika:

  • Termus termoelektrik 40 litra
  • E mban ushqimin te ngrohte/te ftohte
  • Me rrota levizese
  • Prize 12 V dhe 230 volt
  • Transformator i integruar AC/DC
  • Doreza ne kapak
  • Fuqia: 58 W, Modaliteti Eko 8 Watt

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 kg
Lloji

Termus

Ngjyra

Be the first to review “Termus portativ 40L me rrota levizese FA-5170-2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5170 2 termus 40litra online ne dyqan taxi

Termus portativ 40L me rrota levizese FA-5170-2