First Austria 5170 | Termus me kapacitet 32 L | Kualitativ

11,500 L

Ka stok

 • Kapacitet deri ne 32 litra.
 • Ideal per ushqim të ngrohtë dhe te ftohte.
 • Me kapak qe mund ta hapni ne dy pozicione.
 • Dorezë për mbajtjen dhe mbylljen e kapakut.
 • Me drita treguese LED.
 • Shume praktike dhe mund te merret me vete kudo.
 • Fuqia: 58 W.

TERMUS FIRST AUSTRIA 5170 32 L

ELECTRIC PORTABLE THERMO BOX | FIRST AUSTRIA PER USHQIM TE NGROHTE DHE TE FTOHTE

Termus First Austria 5170 eshte nje produkt shume kualitativ qe i duhet me deomos kuzhines tuaj per nje ushqim te perhershem, te shendetshem dhe ne temperaturen e duhur. Termusi eshte ne gjendje qe t’i mbaje produktet ushqimore tuaja ne gjendje te ftohte dhe te ngrohte duke u ruajtur atyre te gjitha vlerat ushqyese qe ato kane pa i humbur ato. Me kete produkt ju mund te keni ushqim te ftohte dhe te ngrohte, te cilin mund ta merrni me vete kudo qe deshironi vecanerisht ne pushimet tuaja.

TERMUS PORTABLE ME KAPACITET 32 L

Termusi portativ ka nje kapacitet shume te mjaftueshem per te organizuar ne te cdo produkt ushqimor te nevojshem qe ju duhet ta merrni me vete. Me nje kapacitet 32 L ju do te arrini te keni te gjitha gatimet tuaja.

Fale gazit Zyklopentan C5H10 ju nuk keni pse te shqetesoheni per gjendjen e produkteve tuaja ushqimore pasi ky gaz bene te mundur izolimin ne menyre te perkryer i cili nuk lejon asnje demtim te ushqimeve tuaja. Izolimi kryhet vetem nese ju keni mbyllur kapukun e tij ne menyren e duhur. Gjithashtu kete kapak ju mund ta hapni edhe ne dy pozicione duke zgjedhur menyren qe juve ju duket me e lehte.

Pajisje me drite Led ne kete produkt ju vjen ne ndihme per te kuptuar se cfare temperature do te vendosni ne termusin portable, ku drita LED e kuqe ju tregon temperaturat e nxehta dhe drita LED jeshile ate te ftohjes.

Paisja eshte e perbere nga nje doreze qe ju vjen ne ndihme duke ju lehtesuar levizjen e ketij produkti.

Termusi First Austria ndryshon nga te tjeret e llojit te vete pasi nuk permban zhurme motorrike qe padyshim eshte shume bezdisese.

TERMUS ELEKTRIK – FIRST AUSTRIAtermus portable first austria produkt online dyqan taxi

 • Kuti e ftohtë termoelektrike me nje kapacitet deri ne 32 litra.
 • Mban ushqimin tuaj të ngrohtë dhe te ftohte.
 • Merr furnizim te energjise elektrike vetem nga prizat 12 V dhe 230 volt.
 • I pajisur me nje kapak qe mund ta hapni ne dy pozicione.
 • Dorezë e përshtatshme për mbajtjen dhe për mbylljen e kapakut.
 • Dritë LED e kuqe kur modaliteti eshte i nxehtë dhe drita LED jeshile kur modaliteti eshte i ftohtë.
 • Shume praktike dhe mund te merret me vete kudo.
 • Perbehet edhe me gaz izolues Zyklopentan C5H10 per nje mbyllje me te mire te kapakut te tij.
 • Ka nje depo për ruajtjen e kabllove te cilat mund t’i perdorni kur t’ju duhen edhe sa here te jete e nevojshme.
 • Fuqia: 58 W.

Bli online me cilesise me maksimale vetem ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim!

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Termus

Ngjyra

Be the first to review “First Austria 5170 | Termus me kapacitet 32 L | Kualitativ”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

termus portable first austria produkt online dyqan taxi

First Austria 5170 | Termus me kapacitet 32 L | Kualitativ