Termus ftohes dhe ngrohes A+++ 24 L FA-5170-4

8,500 L

Ka stok

KODI: 9003898517040 Kategori: , ,

TERMUS FTOHES DHE NGROHES

Termus ftohes dhe ngrohes me kapacitet 24 litra. Ka prize per rrjetin e rregullt 230V dhe spinen e makines 12V.

Me doreze te pershtatshme per transport dhe per mbylljen e kapakut. Drite LED e kuqe ne modalitetin e nxehtesise dhe drite jeshile LED ne modalitetin e ftohte.

Kutia termoelektrike me kapacitet 24 litra e mban ushqimin tuaj te ngrohte ose te ftohte sipas nevojes.

Specifika:

  • 2 programe energjie: Ftohte – Nxehte
  • 2 cilesime shpejtesie: Eco, Maks
  • Prize 12 V dhe 230 volt
  • Kapacitet 24 litra

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Termus

Ngjyra

Be the first to review “Termus ftohes dhe ngrohes A+++ 24 L FA-5170-4”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5170 4 termus portativ online ne dyqan taxi

Termus ftohes dhe ngrohes A+++ 24 L FA-5170-4