Tenxhere Vitek | Multicooker | Super Tenxherja Elektrike

5,990 L

S’ka stok

 • Ekran me drita LED.
 • Kapacitet prej 5L.
 • Material anti ngjites i cili pastrohet lehtesisht.
 • Permasat:  30*30*33cm.
 • Me 9 programe gatimi.
 • Fikje automatike.
KODI: tenxhere-gatimi-vitek Kategori: , , , Etiketime: ,

TENXHERE VITEK | MULTICOOKER PER GATIM

Tenxhere Vitek | Multicooker | Super Tenxhere Gatimi Elektrike me Presion | Bli Online ne Dyqan Taxi

Tenxhere Vitek  eshte riprojektimi me i ri i tenxhereve Multicooker. Shume cilesor dhe me ekonomik.
Gatuani shpejt reduktoni kohen dhe kurseni energji.

-Gatim me avull ngroh ushqimet mban gjellen te ngrohte per 24 ore.
Super Multicooker me Ekran dixhital dhe Butona per perdorim te thjeshte.
-Kontroll inteligjent i menuse.
-Gatim me presion qe nuk lejon shijet dhe vlerat ushqyese te ikin nga ushqimet qe gatuani.
Gatim i shpejte që duhet të kursejë Kohe & energji elektrike

Programoni kohen e gatimit tuaj që mund të largoheni | Tenxhere me Presion Vitek
Kapaku nuk mund te hapet nese ajo nuk eshte mbyllur mire ose eshte nen presion.
Pajisja fiket automatikisht kur arrin temperaturen e caktuar te presionit.

Tenxhere Gatimi me Presion | Ju lejon të përdorni tenxheren dhe të kryeni gatime duke ruajtur vlerat ushqimore e tyre. Ushqimet e zgjedhura të cilat do të gatuhen në tenperaturë të lartë të tenxheres me presion Nuk kanë nevojë për trajtim më parë. Tenxhere Multicooker më e shitur deri në 2019 | Multicooker Dyqan Taxi .

Tenxhere Super Vitek | shume funksionale mund te perdoret per zierje, gatim te ngadalte, mbajtje te ngrohte, presion te larte.
Efikasitet i larte termik i cili Kursen energji
Presion i qendrueshem, I besueshem. Mbrojtje e shumefishte e sigurise.

Mund te gatuani cdo gje supe, rizoto, mish, peshk dhe Gjelle te ndryshme.
Material qeramike qe nuk ngjit dhe pastrohet lehte.
Strukture e mbyllur plotesisht ne te cilen ushqimi qendron pa levizur dhe gatuhet natyrshem.
Tenxhere Elektrike e cila nuk është e rrezikshme dhe ka mbrojtje te sigurte per mbinxehjen.
Mban te ngrohte ushqimin | dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

TENXHERE ELEKTRIKE ME PRESION VITEK | MULTICOOKER

Ekran Elektronik | LED
Kapaciteti 5L
Material Jo ngjites
Pastrohet lehtesisht
Dimensionet | 30*30*33cm
Fuqia | 900W
9 Programe Gatimi | Stakohet automatikisht pas perfundimit te programit
Perdoret per te gatuar ushqime te ndryshme si mishin, perime, supe, gjelle, peshk etj.

TENXHERE AUTOMATIKE ME PRESION PER GATIM 

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese
Ekrani elektronik ne kete Tenxhere Elektrike tregon kohen e çdo procesi gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes

TENXHERE VITEK | TENXHERJA ELEKTRIKE ME PRESION |

tenxhere Vitek Blerje online tenxhere elektrike per gatim ne dyqan taxi tirane shqiperi

 

Nese jeni duke kerkuar per nje menyre te lehte | praktike per te pergatitur te gjitha pjatat tuaja te preferuara zgjidhja eshte  Super Multicooker Vitek.

Ju Lutem te Shihni dhe kete Multicooker Montecasa

E vetmja gje ju duhet te beni eshte

 1. Shtoni perberesit
 2. Zgjidhni programin
 3. Shtypni kohen
 4. Shijoni Krijimin tuaj 

TENXHERE ME PRESION
Pajisja më e nevojshme e kuzhinës me të cilën ju mund te gatuani si një shef i vërtetë.

Blerje te sigurta online ne Shqiperi | Bli Online | Dyqan Taxi |

Qendra Tregtare me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Multicooker

Vleresim mesatar

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga Stela Kraja

  Sngeli femer pa blere multicooker ngaqe sdin me gatu asnjona 😀

Main Menu

Tenxhere gatimi Super Vitek Multicooker Dyqan Taxi Online ME PRESION

Tenxhere Vitek | Multicooker | Super Tenxherja Elektrike

5,990 L