Tenxhere Vitek | Multicooker | Super Tenxhere Elektrike

5,990 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

Tenxhere Elektrike me presion Vitek | Multicooker |

Ekran Elektronik LED
Kapaciteti 5L
Material | Jo ngjites | Pastrohet lehtesisht
Dimensionet  30*30*33cm |
Fuqia  900W
9 Programe Gatimi | Stakohet automatikisht pas perfundimit te programit |
Perdoret per te gatuar ushqime te ndryshme si | mishin | perime | supe | gjelle | peshk etj |

TENXHERE VITEK | MULTICOOKER PER GATIM

Tenxhere Vitek | Multicooker | Super Tenxhere Gatimi Elektrike me Presion | Bli Online ne Dyqan Taxi

Tenxhere Vitek  eshte riprojektimi me i ri i tenxhereve Multicooker |  Shume cilesor dhe me ekonomik |
Gatuani shpejt  reduktoni kohen kurseni energji

-Gatim me avull ngroh ushqimet mban gjellen te ngrohte per 24 ore
Super Multicooker | Ekran dixhital | Butona per perdorim te thjeshte
-Kontroll inteligjent i menuse
-Gatim me presion | qe nuk lejon shijet dhe vlerat ushqyese te ikin nga ushqimet qe gatuani.
Gatim i shpejte që duhet të kursejë Kohe & energji elektrike

Programoni kohen e gatimit tuaj që mund të largoheni | Tenxhere me Presion Vitek
Kapaku nuk mund te hapet nese ajo nuk eshte mbyllur mire ose eshte nen presion.
Pajisja fiket automatikisht kur arrin temperaturen e caktuar te presionit.

Tenxhere Gatimi me Presion | Ju lejon të përdorni tenxheren dhe të kryeni gatime duke ruajtur vlerat ushqimore e tyre | ushqimet e zgjedhura të cilat do të gatuhen në tenperaturë të lartë të tenxheres me presion Nuk kanë nevojë për trajtim më parë  | Tenxhere Multicooker më e shitur deri në 2019 | Multicooker Dyqan Taxi .

Tenxhere Super Vitek | shume funksionale mund te perdoret per zierje, gatim te ngadalte, mbajtje te ngrohte, presion te larte.
Efikasitet i larte termik i cili Kursen energji
Presion i qendrueshem | I besueshem | Mbrojtje e shumefishte e sigurise |

Mund te gatuani cdo gje | supe | rizoto | mish | peshk | Gjelle te ndryshme |
Material qeramike qe nuk ngjit | Pastrohet lehte |
Strukture e mbyllur plotesisht | ushqimi qendron pa levizur | gatuhet natyrshem |
Tenxhere Elektrike | Nuk është e rrezikshme dhe ka mbrojtje te sigurte per mbinxehjen.
Mban te ngrohte ushqimin | dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

TENXHERE VITEK | ELEKTRIKE ME PRESION | MULTICOOKER |

Ekran Elektronik | LED | Kapaciteti 5L |
Material | Jo ngjites | Pastrohet lehtesisht |
Dimensionet | 30*30*33cm |
Fuqia | 900W |
9 Programe Gatimi | Stakohet automatikisht pas perfundimit te programit |
Perdoret per te gatuar ushqime te ndryshme si | mishin | perime | supe | gjelle | peshk etj |

TENXHERE ME PRESION PER GATIM | AUTOMATIKE

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese
Ekrani elektronik ne kete Tenxhere Elektrike tregon kohen e çdo procesi gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes |

TENXHERE VITEK | TENXHERJA ELEKTRIKE ME PRESION |

tenxhere Vitek Blerje online tenxhere elektrike per gatim ne dyqan taxi tirane shqiperi

 

Nese jeni duke kerkuar per nje menyre te lehte | praktike per te pergatitur te gjitha pjatat tuaja te preferuara zgjidhja eshte | Super Multicooker Vitek |

Ju Lutem te Shihni dhe kete Multicooker Montecasa

E vetmja gje ju duhet te beni eshte

  1. Shtoni perberesit
  2. Zgjidhni programin
  3. Shtypni kohen
  4. Shijoni Krijimin tuaj 

TENXHERE ME PRESION
Pajisja më e nevojshme e kuzhinës me të cilën ju mund te gatuani si një shef i vërtetë.

Blerje te sigurta online ne Shqiperi | Bli Online | Dyqan Taxi |

Qendra Tregtare me e madhe online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Multicooker

Vleresim mesatar

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Stela Kraja

    Sngeli femer pa blere multicooker ngaqe sdin me gatu asnjona 😀

Tenxhere gatimi Super Vitek Multicooker Dyqan Taxi Online ME PRESION

Tenxhere Vitek | Multicooker | Super Tenxhere Elektrike

WhatsApp chat