Tenxhere per skuqje me temperature te kontrollueshme

3,290 L

Ka stok

Tigan i thelle celiku

Objektet e zbatueshme: tenxhere me induksion të gazit e përgjithshme

Materiali: çelik inox

I përshtatshëm për zierjen e supës, skuqjen, patatet e skuqura, qoftet e skuqura, këmbët e pulës të skuqura

KODI: Tenxhere-per-skuqje KATEGORIA:

TENXHERE PER SKUQJE ME TEMPERATURE TE KONTROLLUESHME

Tenxhere çeliku e pandryshkshme i pershtatshëm per metoda te ndryshme gatimi.

Tigani i thelle prej çeliku inox, është i qëndrueshem dhe ka veti të mira izoluese, shumë i përshtatshem për tiganisje.

E pershtatshme per  burime të ndryshme zjarri, përfshirë soba me gaz, tenxhere me induksion, soba elektrike dhe burime të tjera zjarri.

I pajisur me shtrese te brendshme çeliku per kontakt te sigurt  me ushqimin pa e ngjitur ate.

Tigan i thelle per gatim

Perdorimi i nje tigani me kontroll te temperatures e ben skuqjen dhe nxehjen e vajit me preciz dhe te lehte per ta kontrolluar.  Niveli i vajit në pjesën kryesore të tiganit do t’ju kujtojë sasinë e saktë të vajit dhe nuk do te harxhoni vaj te tepert.

Trupi i tiganit eshte i ngritur dhe  kapaku eshte i mbyllur në 45 ° për të shmangur sperkatjen e vajit, ne kete menyre vaji nuk do te sperkate siperfaqen.

Karakteristika

Tigan i thelle celiku

Objektet e zbatueshme: tenxhere me induksion të gazit e përgjithshme

Materiali: çelik inox

I përshtatshëm për zierjen e supës, skuqjen, patatet e skuqura, qoftet e skuqura, këmbët e pulës të skuqura.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tenxhere per skuqje me temperature te kontrollueshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tigan i thelle per skuqje online dyqan taxi

Tenxhere per skuqje me temperature te kontrollueshme