Tenxhere me veshje guri Montecasa 28 cm

2,880 L

Ka stok

KODI: 2019111019281 Kategori: , , ,

TENXHERE ME VESHJE GURI MONTECASA

Tenxhere me veshje guri me nje diameter 28 cm.

Dorezat kapese kane veshje gome te cilat vendosen dhe hiqen, nuk percjellin nxehtesine gjate gatimit per te mbajtur te sigurta duart tuaja.

E pershtatshme per pianure me gaz, korent, qeramike.

Me shtresa guri dhe minerale, element qe shton edhe me teper fortesine dhe performancen gjate gatimeve te perditshme.

Praktike dhe e sigurt ne perdorim, nuk ngjit ushqimet dhe lahet lehtesisht.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Tenxhere me veshje guri Montecasa 28 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere graniti montecasa shitje online ne dyqan taxi

Tenxhere me veshje guri Montecasa 28 cm