Tenxhere me induksion Kaisa Villa | Set tenxheresh ne shitje

4,790 L6,490 L (-26%)

Ka stok

  • Mund te gatuani lloje te ndryshme ushqimesh.
  • Rezistente ndaj temperaturave te larta, goditjeve dhe gervishtjeve.
  • Mund te perdoren ne te gjitha llojet e sobave.
  • Pastrohen lehtesish ne makine larese per enet.
KODI: set-me-tenxhere-kaisa-villa-kb-6627 Kategori: ,

TENXHERE ME INDUKSION KAISA VILLA

Tenxhere me induksion e markes Kaisa Villa | Set tenxheresh KV 6627 te perbera nga celik shume cilesor per nje gatim te shpejte dhe pa probleme

Set i perbere nga tre tenxhere me dimensione dhe kapacitete te ndryshme. Te prodhuara nga celiku inoks dhe alumini me cilesi te larte. Cdo ene ka kapakun e saj ne menyre qe avulli te dal jashte. Doreza me material bakelite te cilat parandalojne transmetimin e nxehtesise.
  • Mund te gatuani lloje te ndryshme ushqimesh.
  • Rezistente ndaj temperaturave te larta, goditjeve dhe gervishtjeve.
  • Mund te perdoren ne te gjitha llojet e sobave.
  • Pastrohen lehtesish ne makine larese per enet.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere me induksion Kaisa Villa | Set tenxheresh ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set me tenxhere me induksion

Tenxhere me induksion Kaisa Villa | Set tenxheresh ne shitje

4,790 L6,490 L (-26%)

Shto ne Shporte