Tablet Pc me Bluetooth Atouch X10 7inch Dual sim 32GB

8,500 L

Ka stok

KODI: H2212303 Kategori: , ,

TABLET PC ATOUCH X10 32 GB

Tablet PC me lidhje Bluetooth, me permasa 7 inch, memorie 32gb dhe njohje te fytyres.

Mund te perdoret dhe si telefon, punon me 2 karta Sim 4G, i pershtatshem per femije per projekte shkollore apo argetim.

Ka procesor te fuqishem me kater berthama 1,3 GHz  efikas dhe funksionon duke ju dhene sasine e duhur te fuqise per te kryer te gjitha projektet.

Modemi LTE/4G i ndertuar ne tablet ju ofron lidhje te shkelqyera interneti. Shkarkimet, ngarkimet dhe transmetimi i mediave tuaja do te jene dyfish te shpejta.

Specifika:

 • Modeli: X10
 • Teknologjia e rrjetit celular: 4G
 • Lidhje Bluetooth
 • Madhesia e ekranit: 7 inch
 • Procesori: Dual Core 1.3GHz
 • Sistem: Android
 • Hapesira: 32 GB
 • Kamera Kryesore: 5,0 MP
 • Kamera Para: 2.0 MP
 • Bateria: 3000mAh
 • Lloji i karikimit: Mikro USB

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Tablet

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Tablet Pc me Bluetooth Atouch X10 7inch Dual sim 32GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

x10 tablet atouch me karte sim online ne dyqan taxi

Tablet Pc me Bluetooth Atouch X10 7inch Dual sim 32GB