Tablet me aksesore Atouch X11 3GB+32GB

9,500 L

Ka stok

KODI: H2212302 Kategori: , ,

TABLET ME AKSESORE ATOUCH X11

Tablet me aksesore per femije Atouch X11 me sistem Android.

X11 ka te integruar face recognition cka ju mundeson hapjen e tij me ane te fytyres.

Materiali me cilesi premium siguron qendrueshmeri per perdorim afatgjate.

Ekrani prodhon kontrast te mprehte dhe ngjyra me dinamike per pervoje me te mire shikimi. Me dizajn kompakt per ta marre lehtesisht me vete kudo ju nevojitet.

Kamera e pasme me drite LED ndihmon ne kapjen e shkrepjeve te persosura edhe ne kushte te drites se ulet.

Specifika:

  • Marka: Touch
  • Modeli: X11
  • Sistemi operativ: Android
  • Versioni i OS: Android 6.1 Marshmallow
  • Madhesia e ekranit: 7 inc
  • Lloji i ekranit: IPS LCD
  • Lloji i SIM: SIM i rregullt
  • Bateria: 3000 mAh

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Tablet

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Tablet me aksesore Atouch X11 3GB+32GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tablet atouch x11 blerje online ne dyqan taxi

Tablet me aksesore Atouch X11 3GB+32GB