Tablet PC me kamere Atouch X12 128 GB

9,900 L

Ka stok

KODI: H2212300 Kategori: , ,

TABLET PC ATOUCH X12

Tablet pc Atouch X12 me permasa 7-Inch dhe memorie 4Gb+ 128G.

I krijuar per detyrat e shkolles, per te bere dhe marre telefonata, per te shfletuar ne internet, per shkarkime dhe per te luajtur lojera.

Me procesor te fuqishem Quad core 1.3GHz per efikasitet te larte pune dhe fuqinr e duhur per te kryer veprimet tuaja apo per te hapur disa faqe njekohesisht.

Specifika:

  • Tablet PC Atouch X12
  • 128 GB memorie te brendshme
  • Kamer e pasme
  • Procesor Quad core 1.3GHz
  • Materiali me cilesi premium

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Tablet

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Tablet PC me kamere Atouch X12 128 GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

atouch x12 tablet blerje online ne dyqan taxi

Tablet PC me kamere Atouch X12 128 GB