Tablet PC X8 4G Atouch 2+16GB ne shitje

7,500 L

Ka stok

KODI: H2212301 Kategori: , ,

TABLET PC X8 4G ATOUCH

Tablet Pc me permasa 7 inch, memorie 2+16 GB eshte tableti i duhur edukues qe u nevojitet femijeve per mesime.

Tableti Atouch fokusohet ndjeshem ne perdorimin e teknologjise nga femijet, ku qasja ne web eshte e kufizuar ne permbajtje. E vleresuar kjo edhe nga ekspertet e kompanise.

Me sistem Android 6.1 Marshmallow, ka shume lojera te njohura dhe aplikacione edukative ne dispozicion.

Me kamere te dyfishte ne pjesen e perparme dhe ate ate te pasme.

Memoria e tabletit eshte e zgjerueshme me ane te nje karte microsd deri ne 32 gb.

Specifika:

 • Marka: Atouch
 • Modeli: X8
 • Sistemi operativ: Android
 • Versioni i OS: Android 6.1 Marshmallow
 • Madhesia e ekranit: 7 inc
 • Lloji i ekranit: IPS LCD
 • Karte SIM e dyfishte
 • Lidhja WiFi, Bluetooth
 • Memorie: 16 GB
 • RAM: 2 GB
 • Procesori: Quad Core 1.3 Ghz
 • Kamera: me kamere te dyfishte
 • Porte MicroSD deri ne 32 GB
 • USB microUSB 2.0

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Tablet

Ngjyra

,

Be the first to review “Tablet PC X8 4G Atouch 2+16GB ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tablet x8 online ne dyqan taxi

Tablet PC X8 4G Atouch 2+16GB ne shitje