Karte memorje Dahua 16GB | MicroSD Card

3,100 L

Ka stok

Karakteristika 
-16GB MicroSd Card
-Shpejtesie  e larte transmetimi.
-Perputhshmeri e larte, rezistente ndaj ujit dhe goditjeve, ndaj temperaturave te larta dhe te uleta.
KODI: t-0302202007 Kategori: , ,

KARTE MEMORJE DAHUA 16GB

Karte memorje Dahua 16 GB | MicroSd Card 

Krijoni me teper memorje ne smartphone-in tuaj duke mos humbur asnje dokument, foto, video qe kane rendesi per ju.
Karakteristika 
-16GB MicroSd Card
-Shpejtesie  e larte transmetimi.
-Perputhshmeri e larte, rezistente ndaj ujit dhe goditjeve, ndaj temperaturave te larta dhe te uleta.
e pershtatshme per telefon, videokamera, kamera spiune, etj

Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Karta Memorje

Be the first to review “Karte memorje Dahua 16GB | MicroSD Card”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Karte Memorje Dahua

Karte memorje Dahua 16GB | MicroSD Card