Kamera Spiune mini pergjimi ne forme celesi | Shitje Online

1,990 L

Ka stok

 • Regjistrim ne kohe reale ne formatin AVI 640×480.
 • Kamera ne formatin JPEG 1024×768
 • Bateria e brendshme e ringarkueshme
 • Video me definicion te larte me ze ju lejon te shihni qarte se kush eshte.
 • Kamera Spiune me permasa 50mm (L) x 32mm (W) x13mm (H)
KODI: spy-cam-car-key Kategori: , Etiketime: , ,

KAMERA SPIUNE MINI PERGJIMI NE FORME CELESI SHITJE ONLINE 

Kamera Spiune Ne shitje | Mini Kamer Video Pergjimi ne forme celesi | Blerje online ne Dyqan Taxi

Kamer Pergjimi Spiune | Kamera ne Shitje | Dyqan Online

video Kamera pergjimi ne shitje online ne forme celesi Kamera e padukshme . Nje nga kamerat me te mira spiune dhe regjistruese.
Foleja e kartes MicroSD mbeshtet deri ne 32GB .
Ju mund ta perdorni ate si nje mini DVR , nje aparat fotografik , nje webcam .
Ky regjistrues me Mikro Kamer eshte nje videokamera Spiune .
Ky regjistrues Micro Cam regjistron video ne kohe reale të një cilësie të lartë.
Regjistrimet ruhen ne memorien e ndertuar ne USB deri ne 60 minuta .
Bateria  rimbushet nepermjet lidhjes USB te kompjuterit
Kamer sekrete e mfsheft për të regjistrua video me audio

Kamer Spy Video pergjim me kamer te fshehte 

Nje kamera e vogel e padukshme e kamufluar ne formen e nje pulti celesi makine. Kamera eshte shume e vogel dhe e padallueshme. Me pamje te pare ngjan sikur te keni ne dore celesin e makines suaj por nderkohe do te keni ne dore nje kamera pergjimi kamer spiune per te rregjistruar bisedat qe deshironi per te patur ne doren tuaj nje backup te cdo rasti per biseden apo ndodhite qe kane ndodhur ne cdo ne rast.
Eshte nje pajisje pergjimi per perdorim sa here te deshironi.

Butonat më të vegjël në këtë kamera spiune mini.

Kamera spiune ne forme celesi | Blerje Online ne Dyqan Taxi | Kamera ne shitje

kamer spiune ne forme pulti celesi makine dyqan taxi Online Shop Video Kamera pergjimi

 

– Regjistrimi ne kohe reale ne formatin AVI 640×480.
– Kamera ne formatin JPEG 1024×768
– Bateria e brendshme e ringarkueshme
– Video me definicion te larte me ze ju lejon te shihni qarte se kush eshte.
– Kamera Spiune me permasa 50mm (L) x 32mm (W) x13mm (H)

PAJISJE PERGJIMI NE SHITJE

KAMERA SEKRETE | KAMER SPIUNE PERGJUESE AUDIO DHE VIDEO

Kamera ideale per ruajtjen e gjerave tuaja te cmuara, ose ideale per pergjimin e e situatave te ndryshme, si kur lini makinen ne nje zone jo te besuar.


MINI KAMERA NE SHITJE

SPYCAMERA KAMER SPY VIDEO AUDIO | BLERJE ME NJE TELEFONATE NE 0682141111 

Kamera pergjimi kamer spiune pergjuese | Mini Kamera ne shitje Online

Mund te kryeni rregjistrim te shpejte te fotove apo rregjistrim video dhe audio.  Pajisja ka vend per karte memorje ne te cilen do te ruhen te gjitha rregjistrimet e kryera.
Cilesia eshte shume e mire dhe e vlefshme per te indetifikuar edhe detajet me te vogla. Pajisja ka bateri te vogel te integruar te afte per te kryer rregjistrime.
Karikimi mund te kryhet me ane te kabllit Usb ne kompjuter apo ne nje karikues telefoni celular. Drite e vogel per tju treguar funksionimin e pajisjes. Mikrofon te integruar per audio te paster.
Dhe me kete pajisje perfitoni dhe te dyja funksionet në një, video dhe foto.kamera pergjimi mini

MINI KAMERA E FSHEHUR IDEALE

Kamers spiune nga larg makinës është nje mbrojtësi i vërtetë dhe shume efektiv per cdo rast. Përbëhet nga një Keychain për Car Key & Security Spy Kamera për të gjitha zgjidhjet e sigurisë suaj. Kamera përgjimi të një cilësie të lartë.

Zinxhiri i çelësave spiun ka një Kamera Spy dhe Kamera Video me Ngjyrë për të ruajtur sigurinë e makinen tuaj Shërben për të qenë një pajisje shumë e dobishme dhe ruan imazhe dhe video që ju të shikoni në formatet JPEG dhe AVI.

Bejeni atë tuajen dhe qëndroni të lirë nga tensioni dhe vazhdoni të mbroni makinat tuaja të çmuara pa mundim.

Mikro kamera e çelësave të makinës 808 është një regjistrues per video me zë, dhe një aparat fotografik. Moduli i kamerës së brendshme është VGA (640×480). Videot ruhen në një skedar MJPEG AVI në memorje flash dhe kamera mund të regjistrojë për rreth 50 minuta.

VIDEO KAMERA PERGJIMI | Kamera ne shitje

Fotografitë ruhen në një skedar JPG në të cilin është ruajtur në kartën e kujtesës të futur në një vend të caktuar në anën e pajisjes. Pajisja është e lehtë dhe praktike për t’u fshehur.

Ekziston një bateri e brendshme e rikarikueshme dhe një ndërfaqe USB që gjithashtu karikon baterinë. 808 është një kamera Video Kamera pergjimivideo me ngjyra të vogla me audio që gjithashtu bën foto.

Mikro-kamera cilesore dhe me dizajn kompakt 808 siguron një aparat fotografik dixhital dhe regjistrues video plotësisht funksional, aq të vogël sa të fshihet në pëllëmbën e dorës tuaj. 808 Mikro Kamera e Zinxhirit të Çelësave të Makinës, e cila eshte cilesore dhe me dizajn kompakt dhe ideal.

MINI KAMERA IDEALE PER REGJISTRIM

Sensor 1/4 “CMOS WXGA HD / H.264 / AVC1 DSP / Hynix 512M DDR2. Bateri e rimbushshme LIPO (250mah), me ngarkuesin e baterisë.

Menaxhoni IC Video: Kodek video video 720P HD H.264 / AVC1, 1280 x 720 30fps .mov Foto: JPG 1280 * 960.

Vendi i kartës microSD, mbështet deri në 32 GB (karta e kujtesës nuk përfshihet), sugjeroni të përdorni Klasën 4 ose më lart USB2.0, plug and play, lidhje e lehtë me kompjuterë, nuk ka nevojë për shofer.

Permasat super mini, vetëm rreth 50 mm (L) x 32 mm (Gj) x13 mm (H) Super me peshë të lehtë: vetëm rreth 17g! Me shumë funksione, mund ta përdorni si një mini DVR, një aparat fotografik, një kamerë në internet, një njësi e lëvizshme USBkamera ne shitje

SPECIFIKAT | CELESI ONLINE
 • Zinxhir çelësash për çelësin e makinës dhe kamera spiune e sigurisë
 • Kamera spiune dhe kamera video me ngjyra Video dhe Audio
 • Asnjë memorje e integruar
 • Bateria Bateri e rimbushshme Li-ion: 280mA 3.7
 • Karikoni vetëm për 2 orë, nëse nuk mbingarkohet do të funksionojë për vite me rradhë.
 • Ngarkoni atë përmes kompjuterit / portit USB laptop.

VIDEO KAMERA PERGJIMI SPIUNE NE SHITJE | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Be the first to review “Kamera Spiune mini pergjimi ne forme celesi | Shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamera spiune ne forme celesi online kamera pergjimi

Kamera Spiune mini pergjimi ne forme celesi | Shitje Online