Smart Powerbank 20000mAh B19i

1,290 L

Ka stok

KODI: i220002 Kategori: ,

SMART POWERBANK 20000 MAH

Smart Power bank me fuqi 20000mah. Karikoni kudo te ndodheni telefonin tuaj dhe ruani baterine.

I pershtatshem per pothuajse te gjithe telefonat celulare dhe pajisjet dixhitale qe kane lidhje me fishe USB.

Dy porta USB per karikimin e dy pajisjeve njekohesisht dhe ekran dixhital ne pjesen e siperme. Kapaciteti i larte 20000 mAh mundeson kohe karikimi te shkurter dhe me shume jetegjatesi baterie.

Specifika:

  • Powerbank smart
  • Per Ios, Android, MP3, Mp4,iPod etj
  • Kapaciteti: 20000 mah
  • Hyrja USB: DC 5V 2A

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Fuqia Watt

20000-mAh

Be the first to review “Smart Powerbank 20000mAh B19i”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank 20000 mah b19i online ne dyqan taxi

Smart Powerbank 20000mAh B19i