Suplement Respiri Integraflor Bio | Flora

2,690 L

Ka stok

Vajrat esencial te eukalipsit, rigon, pishes skoceze kane nje efekt te dobishem per lehtesimin nga sekrecionet bronkiale dhe lehtesimin e traktit  te frymemarrjes. Vaji esencial i pishes skoceze eshte i dobishem per permiresimin e hundes dhe fytit.

Cdo pakete permban 30 kapsula prej 400mg secila.
KODI: i-8019359020739 KATEGORIA:

SUPLEMENT RESPIRI PER SEKRECIONET BRONKALE

Suplement Respiri per sekrecionet Bronkale

Kapsula Integralflor Respiri eshte e perbere nga vajra esencial natyral dhe te paster. Keta vajra perfitohen nga zjerja e pjeseve specifike e disa bimeve. Vajrat esencial te eukalipsit, rigon, pishes skoceze kane nje efekt te dobishem per lehtesimin nga sekrecionet bronkiale dhe lehtesimin e traktit  te frymemarrjes. Vaji esencial i pishes skoceze eshte i dobishem per permiresimin e hundes dhe fytit.

Cdo pakete permban 30 kapsula prej 400mg secila.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Suplemente

Be the first to review “Suplement Respiri Integraflor Bio | Flora”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Suplement Respiri

Suplement Respiri Integraflor Bio | Flora