Strece te shkurtra sportive per fitness dhe joga

890 L

Ka stok

Bere nga pelhure e bute me cilesi te larte, elasticitet dhe pershtatje e mire me format e trupit strecet jane te rehatshme dhe rezistente per perdorim te gjate.

KODI: c-2167891 Kategori: , ,

STRECE TE SHKURTRA SPORTIVE PER FITNESS

Strece te shkurtra sportive per femra super elegante, te kendshme dhe te rehatshme per tu veshur gjate stervitjes.

Me elasticitet te larte qe pershtatet me se miri me lekuren tuaj, nuk do te krijojne bezdisje apo acarim te lekures.

Te perkryera per joga, stervitje, palester, vrapim dhe sporte te perditshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Strece

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Strece te shkurtra sportive per fitness dhe joga”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

strece per fitness blerje online ne dyqan taxi

Strece te shkurtra sportive per fitness dhe joga