Stilues flokesh 25mm DSP 20130 Proluxe

2,190 L

Ka stok

KODI: e23031 Kategori: ,

STILUES FLOKESH 25MM

Stilues flokesh per krijimin e ondeve dhe kacurrelave perfekte.

Me diameter tubi 25mm do te krijoni kacurrelat njesoj si ne nje sallon bukurie.

Me kordon te rrotullueshem 360 grade per me shume prakticitet gjate perdorimit.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 52 W
  • Diametri i tubit te ngrohjes: 25 mm
  • Koha e ngrohjes: 3-5 minuta
  • Temperatura: 750℉-950℉
  • Kordoni i rrymës rrotulluese 360°
  • Rregullimi i temperaturës me ekran LCD

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Stilues Flokesh

Be the first to review “Stilues flokesh 25mm DSP 20130 Proluxe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

stilues flokesh dsp 20130 online ne dyqan taxi

Stilues flokesh 25mm DSP 20130 Proluxe