Stacion saldimi preciz SUGON T26

21,500 L

Ka stok

KODI: i-00101126 Kategori: ,

STACION SALDIMI PRECIZ SUGON T26

Stacion saldimi preciz Sugon T26 me efikasitet te larte pune dhe ngrohje te shpejte.

Me sistem te plote pastrimi dhe film kunder sperkatjes per te ruajtur zonen e punes te paster.

Me ngrohje te shpejte ne pak sekonda dhe JBC doreze universale 80W.

Karakteristika:

  • Modeli: SUGON T26
  • Konsumi i energjisë: 80 W
  • Tensioni i hyrjes: AC 110 V / AC 220 V
  • Tensioni i daljes: 16V+16V
  • Gama e temperaturës Sugon T26 (200℃-500℃)
  • Stabiliteti i temperaturës: ±2℃/Pa rrjedhje ajri dhe pa ngarkesë

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Avi

Ngjyra

Be the first to review “Stacion saldimi preciz SUGON T26”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sugon t26 hekur saldimi online ne dyqan taxi

Stacion saldimi preciz SUGON T26