Spray per Ringjyrosje te objekteve te vjetra

990 L

Ka stok

Karakteristika

-Alternativa e shkëlqyeshme per te pikturuar
-Kurseni kohë dhe lodhjen tuaj.
-Depërton ne brendesi dhe risjell ngjyrat plot skelqim
-Mbron nga faktoret e jashtem dhe shume kohe pas perdorimit.
-Nuk ka rremuje per t’u pastruar.

KODI: G-062 KATEGORIA: ETIKETIMI:

SPRAY RUST OLEUM RECOLOR

Spray per ringjyrosje te objekteve te vjetra

Rivendosni menjëherë ngjyrën dhe shkëlqimin në sipërfaqet e zbehura.

Spray i pershtatshem per rivendosjen e ngjyres  se larguar me kalimin e kohes ne siperfaqe plastike, metalike, gur, gome etj. Teper i lehte per t’u perdor dhe nese e krahasojme me furcat me boje eshte shume here me i lehte. Jo vetem perdorimi i shpejte, por nuk ka me njolla qe mezi largohen nga dyshemeja.

Formula nano polimer deperton thelle dhe rikthen ngjyren plot jete e cila largohet nga ekspozimi ndaj motit dhe elemente te tjere si oksidimi, dielli uji etj. Nje vecori e ketij spray eshte tharja e shpejte brenda nje ore. Mbulon siperfaqe deri ne 100 metra katrore.

Formula e qendrueshme dhe e sigurte ofron mbrojte nga rrezet UV dhe larja me kalimin e viteve.
Revolucionare dhe unike, Rust-Oleum ReColor  rikthen objektet si ti kishit blere direkt nga fabrika. Shton menjëherë ngjyrën, shkëlqimin ne siperfaqet e zbehta.

Spray per ringjyrosje te objekte te vjetra!

spray per ringjyrosje te objekete te vjetra

Karakteristika

-Alternativa e shkëlqyeshme per te pikturuar
-Kurseni kohë dhe lodhjen tuaj.
-Depërton ne brendesi dhe risjell ngjyrat plot skelqim
-Mbron nga faktoret e jashtem dhe shume kohe pas perdorimit.
-Nuk ka rremuje per t’u pastruar.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta dhe me cmimin me te lire.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Spray

Be the first to review “Spray per Ringjyrosje te objekteve te vjetra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Spray per Ringjyrosje te objekteve te vjetra