Platinium 20 sec | Boje per Gervishtje Makine

990 L

Ka stok

Menyra e shkelqyer e largimit te gervishtjeve ne makine ne kohe rekord. Eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e bojrave, makinave dhe motocikletave. Gervishtjet nuk do te jene me aq shqetesuese dhe problematike si me pare.

KODI: G-061 KATEGORIA: Etiketime: ,

PLATINIUM 20 SEC

Platinium 20 Sec | Boje per Gervishtje Makine

Gervishtjet e makines mund te ndodhin ne cdo kohe, madje jane demtimi me i shpeshte qe i ndodh makines. Riparimi i saj merr jo vetem kohe por dhe shume para. Me platimum 20 sec, lyeni gervishtjet ne nje maksimum kohor brenda 20 sekondave dhe makina juaj nuk do te kete asnje gjurme nga gervishtja. Me kete boje per gervishtjet ne makine ju nuk keni nevoje per cdo gervishtje te shkoni ne oficine mbajeni kete produkt te mrekullueshem ne makine dhe rastin me e keq mund ta aplikoni direkt mbi vendin e demtuar.

Gervishtjet do te zhduken plotesisht!
Eshte shume i lehte per t’u aplikuar dhe per perdoruesit papervoje. Shtoni disa pika ne sfungjerin e tij dhe aplikojeni mbi gervishtje.

Menyra e shkelqyer e largimit te gervishtjeve ne makine ne kohe rekord. Eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e bojrave, makinave dhe motocikletave. Gervishtjet nuk do te jene me aq shqetesuese dhe problematike si me pare.

Platinium 20 Sec | Boje per Gervishtje Makine

platinium 20 sec boje per gervishtje makine

Karakteristika

– I shpejte dhe i lehte per t’u perdorur.
– Nuk ka permbajtje silikoni.
– Produkt i prodhuar ne Gjermani.
– Boje per gervishtjet ne makine rezistente ndaj larjes se makinave dhe motit.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire! 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Bojra

Be the first to review “Platinium 20 sec | Boje per Gervishtje Makine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

platinum 20 sec boje per gervishtje makine

Platinium 20 sec | Boje per Gervishtje Makine