Sonifer preres ushqimesh | Food Chopper ne shitje Online

3,490 L

Ka stok

 • Perbehet nga celiku-inox
 • Realizon prereje perfekte dhe ne menyre te shpejte
 • Ka dy kate qe mund te punojne njekohesisht
 • Miqesor me mjedisin
 • Pastrohet lehtesisht
 • Fuqia : 250 w

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te miure dhe paguaj ne dorezim

PRERES USHQIMESH | SONIFER | DYQAN TAXI

Sonifer Food Chopper eshte nje ene kuzhine e domosdoshme dhe e nevojshme ne kuzhinen tone sepse bene te mundur pergatitjen e produkteve ushqimore, te cilat nuk arrijme t’i pergatisim ne masen e duhur me doren tone te lire. Pervec kesaj kursejme kohen edhe perfundojme gatimin tone shpejt pa qene nevoje te presim gjate. Preresi i ushqimeve eshte i perbere ne bazen e tij nga tehe prej celiku inox duke bere te mundur prerejen perfekte dhe shpejt te cdo profukti ushqimor. Mikseri i ushqimeve dallohet edhe per faktin qe perbehet nga dy kate ku ju mund te ngrini ushqime te ndryshme ne te njejten kohe. Pra ju do te keni mundesi qe edhe me vetem njeher te perdorur te pergatisni te gjitha produktet ushqimore qe ju duhet per nje vakt te caktur. Preresi eshte rezistent ndaj cdo temperature dhe miqesor me mjedisin. Fuqia qe i duhet te kryej punen e tij eshte 250 W duke i ruajtur edhe cdo vlere ushqyese. Ai pastrohet shume lehtesisht me uje te bollshem.

PRERESI I USHQIMEVE PER KUZHINEN TUAJ 

 • Perbehet nga celiku-inoxSonifer SF8051 Electric 400W Food Chopper With Two Bowl 200ml+ ...
 • Realizon prereje perfekte dhe ne menyre te shpejte
 • Ka dy kate qe mund te punojne njekohesisht
 • Miqesor me mjedisin
 • Pastrohet lehtesisht
 • Fuqia : 250 w

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Lloji

preres suhqimesh

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Sonifer preres ushqimesh | Food Chopper ne shitje Online

WhatsApp chat