Grirese per perimet As seen on Tv ne shitje Online

2,200 L

Ka stok

 • Griresja qendron edhe si rende me vete
 • Material prej celiku-inox dhe plastika ABS
 • Permasat e saj jane 42 x 109 x 315 mm.
 • Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem
 •  Ngjyra e bardhe
 •  Prakticitet i larte

 

KODI: L-01922 Kategori: , , ,

Grirese per perimet As seen on Tv

Grirese per perimet – As seen Bli online

Grirese per perimet As seen eshte nje produkt i gjitheanshem, shume i nevojshem ne kuzhinen tuaj nese nuk keni mjaftueshem kohe per t’u kujdesur per perimet edhe ju duhet patjeter qe te gatuani pa shpenzuar shume kohe dhe pa u sforcuar. Preresi i perimeve eshte shume kompakt edhe nuk merr shume hapesire ne kuzhinen tuaj. Ju, mjaftoni qe te vendosni ushqimin ne te dhe ai do te filloje menjehere procesin e tij. Perimet tuaja do te jene gati brenda disa minutave. Aksesoret qe perbejne griresin mund te qendrojne me vete ne kuzhine edhe si rende duke u bere keshtu multifuksionale. Materiali prej se cilit perbehen tehat e grireses jane prej celiku-inox qe njihet si nje material kunder ndryshkjes edhe rezistences ne kohe. Pjesa e jashtme e prereses se perimeve eshte e perbere nga plastika ne ngjyren e bardhe. Permasat e saj jane 42 x 109 x 315 mm. Nuk do te hasni asnje veshtiresi gjate procesit te pastrimit sepse realizohet mjaft thjeshte me uje te bollshem.

Rende multifuksionale

 • Griresja qendron edhe si rende me veteGrirese per perimet As seen on Tv ne shitje Online | Dyqan Taxi
 • Material prej celiku-inox dhe plastika ABS
 • Permasat e saj jane 42 x 109 x 315 mm.
 • Pastrohet lehtesisht me uje te bollshem
 •  Ngjyra e bardhe
 •  Prakticitet i larte

Bli online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Grirese

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Grirese per perimet As seen on Tv ne shitje Online

WhatsApp chat