Smartwatch Xiaomi Amazfit GTR Lite 47 mm

9,900 L

Ka stok

Smartwatch Xiaomi Amazfit GTR Lite 47 mm, ofron nje pamje tradicionale te ores se dores, por me performancen e oreve me te mira inteligjente.

KODI: i21721621 Kategori: ,

SMARTWATCH XIAOMI AMAZFIT GTR LITE

Smartwatch Xiaomi Amazfit GTR 47mm Lite, me nje dizajn elegant dhe shume komod ne perdorim.

Ora ofron nje pamje tradicionale te ores se dores, por me performancen e oreve me te mira inteligjente.

Me nje jetegjatesi te baterise nga 20-  30 dite gatishmeri.

Smartwatch Amazfit GTR Lite | Ore inteligjente ne shitje

I pajisur me Corning Gorilla Glass 3, gje qe e ben kete model smartwatch shume rezistent ndaj goditjeve.

Ekrani i tij 1,39 inch  AMOLED ka nje rezolucion prej 454 x 454 piksele dhe 326 ppi per te pare te gjithe informacionin ne cilesine me te mire.

Bere nga materiale te papershkueshme nga uji, Amazfit GTR ka rezistence te madhe ndaj ujit dhe pluhurit dhe do te jete shoqeruesi perfekt edhe ne ditet e plazhit.

Amazfit GTR Lite pershtatet ne menyre te perkryer per sportin tuaj te preferuar. Fale 8 menyrave sportive  ju lejon te perdorni oren ne rutinen tuaj ditore.

Gjithashtu  ora ju mundeson te perdorni nje game aplikacionesh per te qene gjithmone ne kontakt.

Aplikacione per informacionin e motit, alarm, muzike, njoftime nga Whatsapp, busull, barometer me njehsor lartesie dhe aplikacion per te gjetur telefonin tuaj.

Specifika

  • Permasat 47,2 x 47,2 x 10,8 mm
  • Pesha 36 g
  • Materiali: rrip metali, silikoni
  • Ekran AMOLED 1,39 inch rezolucion 454 x 454 piksel
  • Bluetooth 5.0
  • Rezistenca ndaj ujit  deri ne 50 metra
  • Sensorët: Sensori optik i rrahjeve të zemrës PPG, akselerometri me 6 boshte, sensori gjeomagnetik, sensori i presionit të ajrit, sensori i dritës së mjedisit, sensori kapacitiv
  • Bateria 410 mAh, zgjat deri në 24 ditë në varësi të frekuencës së përdorimit
  • 8 modalitete sportive
  • Monitor i rrahjeve të zemrës, monitor gjumi, hapamatës, njoftime për smartphone, moti, kalendari, busulla, barometri

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Smartwatch Xiaomi Amazfit GTR Lite 47 mm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smartwatch xiaomi amazfit gtr ne shitje online dyqan taxi

Smartwatch Xiaomi Amazfit GTR Lite 47 mm