Smart watch per femra dhe meshkuj Z28

3,900 L

Ka stok

KODI: i-29987895 Kategori: ,

SMART WATCH Z28

Smart watch Z28 model unisex per femra dhe meshkuj ne ngjyre gri te erret.

Informacioni shfaqet ne menyre sinkrone ne kohe reale, mjafton te prekni ekranin per te shfletuar me shume permbajtje, ne cdo kohe dhe kudo.

Funksione te shumta si hapi, distanca, kalori, rrahjet e zemres / presioni i gjakut / oksigjeni, telefonata BT, muzika, temperatura, monitorimi, perkujtuesi i gjumit, perkujtuesi i telefonatave, alarmet SMS, lajmerimet SMS, lajmeruesi i mesazheve te APP-së, rikujtues i mesazheve.

Nje shumellojshmeri menyrash sportive te personalizuara, se bashku per te eksploruar sportet e reja unike.

Sillni oren tuaj per te ushtruar, lidhni celularin tuaj telefon dhe perdorni riprodhimin e muzikes se telefonit celular.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

Be the first to review “Smart watch per femra dhe meshkuj Z28”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

z28 ore inteligjente unisex blerje online ne dyqan taxi

Smart watch per femra dhe meshkuj Z28