Smart Watch N 1+

4,500 L

Ka stok

KODI: Smart Watch N 1+ Kategori: ,

SMART WATCH N1+

Ekran i plotë 1.3 inç me ngjyra.

Ky model ju mundeson opsione te shumta si Thirrje zanore Bluetooth, zbulimi i temperaturës së trupit modalitete multi-sport dhe çip master NFR52832.

Ekran me ngjyra me rreth të plotë 1.3 inç  me një shpejtësi rezolucioni 240×240. Ekrani i madh me definicion të lartë e bën fushën e shikimit më të natyrshme dhe Press-in më të butë.

Trupi metalik me një rrip të lehtë dhe të rehatshëm pershtatet mjaft mire me doren tuaj.

Performanca e shkëlqyeshme dhe rezistenca ndaj konsumit, i hollë dhe delikat, do ta beje kete model oren tuaj te preferuar.

Telefoni celular dhe ora do te lidhen nepermjet Bluetooth, ka te integruar mikrofonin dhe altoparlantin me ane te cilit ju mund të komunikoni thjesht duke ngritur dorën, tashme qe telefonatat  e përditshme janë të domosdoshme.

Kyçi në dore mat lehtë sensorin e temperaturës infra të kuqe për matje të saktë; kujdesuni për veten dhe familjen tuaj në çdo kohë, kudo.

Specifika

Model: N1 +

Bluetooth: BT4.2 (Bluetooth i dyfishtë)

Çipi kryesor i kontrollit: NRF52832 QFAA

Ekran i plotë 1.3 inç

Ekrani: Rezolucioni: 240×240 piksel

Bateria: kapaciteti i baterisë: 200 mAh

Koha e karikimit të baterisë: rreth 2.5 orë

Koha e përdorimit: 5-7 ditë

Madhësia: 55x46x13 mm

Materiali: Aliazh alumini + silikon + plastikë

Be the first to review “Smart Watch N 1+”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart watch bluetooth online dyqan taxi

Smart Watch N 1+