SmartBand M2 | Health Bracelet Comfortable

890 L1,290 L (-31%)

S’ka stok

Sinjalizues i thirrjeve
Monitoron gjumin
Regjistron kalorite e djegura

KODI: smart-band-m2 Kategori: , , Etiketime: , , , ,

SMART BAND M2

SmartBand M2 | Health Bracelet | Smart bracelet

Porositeni online me nje cmim Fantastik ne Dyqan Taxi !

SmartBand M2 , balanconi jeten tuaj . Monitoroni ciklin e gjumit, merrni njoftime per te kryer levizje, ndiqni djegjen e kalorive, meditimin e udhezuar dhe kryeni stervitje te frymemarrjes per menaxhimin e stresit. Kujdeset per shendetin tuaj duke ju informuar perhere rreth aktivitetit fizik qe kryeni cdo dite . Edhe kur telefoni juaj nuk eshte i arritshem, kontrolloni rezultatet nga kjo bracelet . Smart Band praktike dhe lehtesisht e pershatshme me doren tuaj .

Health Smart Bracelet M2

Smart Band M2 Fitness Tracker Dyqan Taxi

Regjistron aktivitetin tuaj sportiv ne cdo cast te dites
Regjistron  kohen qe ju flini per tíu ndihmuar te keni nje jetese sa me te shendetshme
Projektuar me  nje performance sa me te mire mbrojtje nga uji

 


Bli Online Fitness Tracker | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

SmartBand

Ngjyra

Be the first to review “SmartBand M2 | Health Bracelet Comfortable”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore inteligjente m2 smart band health bracelet Dyqan taxi blerje online byzylyk inteligjent

SmartBand M2 | Health Bracelet Comfortable

890 L1,290 L (-31%)