Sistemues metalik me rafte per rroba dhe kepuce

2,990 L

Ka stok

KODI: i-987656 Kategori: ,

SISTEMUES METALIK ME RAFTE

Sistemues metalik per rroba dhe kepuce me 5 rafte per te vendosur canta , kepuce etj.

Ky raft portativ ndryshe nga raftet e veshjeve qe jane te montuara ne mur eshte portativ i levizshem, nuk ka nevoje te demtoni muret  per te bere instalime.

Dizajn elegant dhe teper i thjeshte per tu pershtatur me cdo ambient, eshte praktik dhe komod per tu vendosur kudo ju nevojitet nje raft organizues.

Një raft i persosur per pallto dhe per ruajtjen e kepuceve, ju lejon te varni rrobat, cantat, cadrat, cizmat, atletet etj.

Kjo stende elegante per varjen e rrobave do ta beje korridorin, hyrjen ose ballkonin tuaj me te organizuar.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Rafte

Ngjyra

,

Be the first to review “Sistemues metalik me rafte per rroba dhe kepuce”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sistemues rrobash online ne dyqan taxi

Sistemues metalik me rafte per rroba dhe kepuce