Sistem audio profesional 5000w Speaker LT 2210

19,000 L

Ka stok

KODI: H-22002 Kategori: ,

SISTEM AUDIO PROFESIONAL 5000W

Sistem audio profesional me fuqi te larte 5000w dhe dy altoparlante te fuqishem.

Altoparlante 10 inch secili per te sjelle bass te larte dhe muzike te paster per me shume argetim ne festat tuaja.

Funksionim i qendrueshem edhe me perdorim intensiv te vazhdueshem. Bere nga materiale rezistente ndaj konsumit per perdorim afatgjate.

Altoparlantet ju lejojne te luani informacione audio nga pajisje te ndryshme. Fale larmishmerise se mundesive te lidhjes mund ta lidhni kete sistem me telefonin, Usb, karte memorie, mikrofon, radio apo pajisje te tjera audio qe suportojne lidhje Bluetooth.

Boksi i madh lt-2210 me dixhital MP3 vjen me riprodhim nepermjet lidhjes USB / SD / AUX dhe Bluetooth, gje qe e ben ate nje sistem audio portativ me nje dizajn te sofistikuar.

Bateria e integruar siguron autonomi te sistemit, keshtu qe mund te perdoret kudo. Gjithashtu fale rrotave te levizshme ne pjesen e poshte te boksit do te mund ta zhvendosni ate kudo qe ju nevojitet me lehtesi.

Karakteristika:

  • Distanca e lidhjes Bluetooth 10 m
  • Atoparlant 33 cm * 2
  • Din 40 Watt
  • RMS 160 vat
  • PMPO 5000 vat
  • Ndjeshmëria 85 kHz
  • Përgjigja e frekuencës 60Hz-18 kHz
  • Bateri e integruar me autonomi të lartë (4-10 orë në varësi të volumit

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Sistem audio profesional 5000w Speaker LT 2210”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks i madh muzike lt2210 shitje online ne dyqan taxi

Sistem audio profesional 5000w Speaker LT 2210