Boks i madh me dy mikrofona Super Bass LT 910

13,500 L

Ka stok

KODI: H-98769893 Kategori: ,

BOKS I MADH ME DY MIKROFONA SUPER BASS

Boks i madh me dy mikrofona dhe super bass per nete karaoke.

Me larmishmeri portash hyrese per lidhje me te lehte Usb, karte TF, porte Aux, SD card.

Me panel kontrolli te integruar ne trupin e boksit por edhe telekomande per komandim nga larg.

Lidhje Bluetooth mundeson qe ta lidhni me pajisjet tuaja audio per te transmetuar muziken qe deshironi.

Specifika:

  • Altoparlanti:8″
  • Funksioni:BT/USB/FM/
  • Dalja:40W
  • Bateria:12V4.5A

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks i madh me dy mikrofona Super Bass LT 910”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike super bass bli online ne dyqan taxi

Boks i madh me dy mikrofona Super Bass LT 910