Boks muzike me extra bass Wireless Speaker GTS 1305

2,900 L

Ka stok

KODI: H-4353080 Kategori: ,

BOKS MUZIKE ME EXTRA BASS GTS 1305

Boks muzike me extra bass dhe madhesi altoparlanti 6.5 inch. Ky boks mund te lidhet me smartphonin nepermjet Bluetoothit per te degjuar muziken tuaj te preferuar.
Ne pjesen e siperme te trupit te tij ka panelin e kontrollit dhe portat hyrese Aux, Usb, TF, DC 5V per akoma me shume mundesi lidhje me pajisje te tjera dhe mikrofon.

AT Alfa MULTIMEDIA rregullon automatikisht nivelin e daljes ne baze te pajisjes se lidhur. I pajtueshem me telefonat inteligjente dhe tabletet nga At Alfa, Apple, Samsung, HTC, Google dhe BlackBerry si dhe me nje sere kamerash dixhitale.

Specifika:

  • I pershtatshem per perdorim te jashtem dhe te brendshem
  • Funksioni BLUETOOTH,FM,USB,TF,MIC,TWS
  • Njësia e altoparlantit 6,5 inch
  • kabllo USB
  • Bateria e rikarikueshme litumi

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks muzike me extra bass Wireless Speaker GTS 1305”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike gts 1305 shitje online ne dyqan taxi

Boks muzike me extra bass Wireless Speaker GTS 1305