Altoparlant CLS-03B – Ceiling Loudspeaker

1,800 L

Ka stok

  • Ideaur per te transmetuar zerin.
  • Ideal per perdorim vetjak edhe profesional.
  • Instalohet ne mur ose ne tavan.
  • Material plastik.
  • Fuqia : 30-40 W.
  • Tensioni : 100 V.
  • Permasat: 205*195*305 mm.

ALTOPARLANT CLS-03B – CEILING LOUDSPEAKER

Altoparlant i cili eshte shume perfekt ideal per montimin në tavan ose mur, neper salla te medha konferencash, shkolle, korridore, auditore etj.

Altoparlani dallohet per tingullin e tij shume te fuqishem qe e bene me funksionalin per t’u instaluar sidomos ne hapesira te gjera ku zeri duhet te degjohet ne cdo cep njesoj.

Cilësia e kesaj audio shtohet akoma me teper dhe e bene me afatgjate fakti qe ajo eshte e papërshkueshme.

Ai ka nje dizajn i cili gjithashtu ngjan kendshem ne dukje ndaj edhe pershtatet lehteisht kudo qe mund ta vendosni.

Instalohet lehte por per nje fuksionim sa me te mire rekomadohet qe te vendoset nga mekaniket.

SPECIFIKATCLS 706 in Ceiling Speaker Public address system audio background music Dyqan Taxi

Material : Plastike.

Dizajn shume i vogel, pothuajse i padukshem.

Montohet kudo qe deshironi.

Nuk depertohet nga uji.

Prodhon cilesi shume te mire te zerit.

Funksional per perdorim vetjak edhe profesional.


Bli Online ne Dyqan Taxi – Bej blerjen tende me te mire dhe me te zgjuar ne dyqanin me te madh tregtar

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

altoporlant

Ngjyra

Be the first to review “Altoparlant CLS-03B – Ceiling Loudspeaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

CLS 706 in Ceiling Speaker public system audio buy online Dyqan Taxi

Altoparlant CLS-03B - Ceiling Loudspeaker