Fishe konvertuese iPhone ne Aux | MH025

790 L

Ka stok

Fishe konvertuese Lightning C ne AUX

Gjatesia e fishes 1 meter

Siguron trasmetim te qendrueshem

KODI: Fishe transmetimi KATEGORIA:

FISHE KONVERTUESE IPHONE NE AUX

Me kete fishe trasmetimi do te jeni ne gjendje te degjoni  te gjitha kenget tuaja të preferuara.

Kabelli aux eshte i pershtatshem me çdo pajisje Iphone IOS 11.4 ose më të ri. Pjesa me e mire eshte qe nuk keni nevojë për asnjë pajisje shtese apo aplikacion te veçantë – thjesht lidhni kordonin aux dhe shijoni listën tuaj të kengeve në sekonda.

Jo vetëm qe punon me cdo Iphone / produkt Apple IOS 11.4 ose më vonë, por eshte gjithashtu perfekt për çdo pajisje audio: stereoja e makinës suaj, kufjet e preferuara dhe madje edhe altoparlantët Bluetooth me fole 3.5 mm.

Ndertuar me cip te permiresuar per te lexuar të dhënat shpejt dhe per te siguruar qendrueshmëri ne transmetimin e zërit, duke ju dhënë një përvojë fantastike muzike gjate udhetimeve tuaja.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Fishe konvertuese iPhone ne Aux | MH025”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fishe iphone ne aux online dyqan taxi

Fishe konvertuese iPhone ne Aux | MH025