Kabllo HDMI me 3 porta hyrese dhe nje dalese – Bli Online

1,690 L

Ka stok

Ky lidhes eshte i pershtatshem per markat si: Sony, Samsung, Apple, Philips, LG etj. Mund te lidhni deri ne tre pajisje HDMi me 1 porte HDMi ne HDTV, monitor, projektor etj.

KODI: kalbllo-hdmi-ne-3-porta-hdmi Kategori: ,

KABLLO ME 3 PORTA HYRESE HDMI DHE NJE DALESE

Kabllo HDMi me 3 porta hyrese HDMi dhe nje Dalese – Smart Cable

Jeni duke levizur vazhdimisht kabllot HDMI ne shtepine apo ambjentin tuaj te punes. Kjo sepse keni nje HDTV dhe shume pajisje HDMI te aktivizuara si Blu-Ray Player, Top Box etj.

Adaptor rezistent ndaj korriozionit per te siguruar transferimin e sinjalit superior. Nuk kerkohet fuqi shtese per funksionimin e tij dhe as software.
I sigurt ne perdorim dhe me mbrojtje nga mbinxehja.

Ky lidhes eshte i pershtatshem per markat si: Sony, Samsung, Apple, Philips, LG etj. Mund te lidhni deri ne tre pajisje HDMi me 1 porte HDMi ne HDTV, monitor, projektor etj.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Adaptore

Be the first to review “Kabllo HDMI me 3 porta hyrese dhe nje dalese – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kabllo Hdmi me 3 porta hyrese dhe 1 porte dalese dyqan taxi

Kabllo HDMI me 3 porta hyrese dhe nje dalese - Bli Online