Dahua Outdoor Camera D26 | Kamera e jashtme

15,500 L

Ka stok

Specifikimet | Dahua Kamera e jashtme
1/2.7” MP CMOS
Sensor 2MP
Night Vision ne distance deri 30 metra.
Lente 2.8mm
Fushe pamje me kend 112 grade (H), 60 grade (V)
KODI: T-0302202005 Kategori: , ,

DAHUA OUTDOOR CAMERA D26

Dahua Outdoor Camera D26 | Kamera e Jashtme

Kamera Dahua e Jashtme me rezolucion 1080P Full HD dhe H.265 Codec. Me sensor 2MP dhe H.265 ju mund te monitoroni paster dhe pa shqetesime per hapesiren e memorjes apo internetin.
Ndertuar me mikrofon te integruar per nje komunikim nga te dyja anet dhe sa me te qete.
Super Night Vision i nje kualiteti te larte, ju mundeson pamje te qarte deri ne 30 metra distance.
Memorja fleksibel e cila suporton SD Card, NVR ose Cloud Storage. 
Rrezistente ndaj kushteve te veshtira te motit  certifikuar me IP67. Aplikacioni Cloud Easy4ip ju lehteson jeten me ane te njoftimeve, video live dhe update te kameras.
Specifikimet | Dahua Kamera e jashtme
1/2.7” MP CMOS
Sensor 2MP
Night Vision ne distance deri 30 metra.
Lente 2.8mm
Fushe pamje me kend 112 grade (H), 60 grade (V)
Video & Audio
H.265/H.264
Zmadhim deri ne 16 here
Karte Memorje deri ne 128GB
Kamera e Jashtme rezistente ndaj kushteve te veshtira te motit IP67


Dyqan Taxi | Qendra juaj tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Be the first to review “Dahua Outdoor Camera D26 | Kamera e jashtme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dahua Outdoor Camera

Dahua Outdoor Camera D26 | Kamera e jashtme