Shtrydhese manuale frutash prej gize Melagrana

5,290 L

Ka stok

Shtrydhese frutash manuale me mekanizem te thjeshte mjafton te vendosni frutat tuaja ne pajisje te prera pergjysem dhe shtypni dorezen. Shijoni lengje dhe koktejle me te fresketa, me te shijshme nga komoditeti i kuzhines tuaj.

KODI: g-87879010 Kategori: ,

SHTRYDHESE MANUALE FRUTASH DHE AGRUMESH

Shtrydhese manuale frutash e agrumesh prej materiali cilesor dhe rezistent gize per leng te fresket ne vetem pak caste.

Leva e integruar ne trupin e saj ju ndihmon te shtrydhni me shume leng nga frutat me me pak perpjekje fale projektimit praktik.

Eshte e shpejte dhe e thjeshte per t’u perdorur. Pritini agrumet ose sheget ne gjysme. Vendoseni pjesen e brendshme poshte ne tas dhe terhiqeni leven. Pini lengun e fresket dhe te shendetshem ne disa sekonda me shtrydhesen Melagrana.

Pjeset e shtrydheses ne kontakt me frutat mund te hiqen dhe lahen ne makine larese.

Shtrydhese frutash per leng te fresketshtrydhese manuale per fruta bli online ne dyqan taxi

Kjo shtrydhese frutash eshte pajisja ideale me nje shtrydhje te plote te frutit nese doni te merrni sa me shume leng te mundshem nga portokallet, limonet, sheget ose fruta te tjera.

Me mekanizem te thjeshte mjafton te vendosni frutat tuaja ne pajisje te prera pergjysem dhe shtypni dorezen. Projektuar me nje doreze ergonomike te gomuar, e cila kerkon perpjekje minimale per te marre lengun nga frutat.

Funksionim plotesisht manual per tu perdorur lehtesisht nga kushdo. Shijoni lengje dhe koktejle me te fresketa, me te shijshme nga komoditeti i banakut te kuzhines tuaj.

Me baze gize, doreze prej gize dhe material celik inoks shtrydhesja garanton perdorim afatgjate dhe rezistence.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

,

Be the first to review “Shtrydhese manuale frutash prej gize Melagrana”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shtrydhese manuale frutash prej gize Melagrana