Shtrydhese frutash profesionale 1.2L Lexical LJE 2201

7,390 L

Ka stok

KODI: ç-345676801 Kategori: ,

SHTRYDHESE FRUTASH 1.2L

Shtrydhese frutash profesionale me kapacitet 1.2 litra per lengje te fresketa.

Me fuqi 850w dhe tehe prej celiku do te shtrydhe ne pak sekonda frutat dhe agrumet e preferuara tuajat.

Jo vetem qe do te merrni lengje te fresketa por fale enes ne pjesen e pasme do te keni te ruajtur edhe tulin e mbetur nga frutat per te pergatitur supe apo ushqime te buta per bebe.

Perse te zgjedhim nje shtrydhese frutash profesionale?

Kjo shtrydhese frutash eshte e bere nga material pa BPA. Disku i prerjes prej celiku inoks eshte i rrethuar nga filtri mikro rrjete per te nxjerre me shume leng, vitamina dhe minerale.

Ajo nxjerre sasine maksimale te lendeve ushqyese, vitaminave te frutave, perimeve dhe zarzavateve pa hequr shijen natyrale dhe perfitimet ushqyese.

Shtrydhesja e fuqishme ka zhurme te ulet motori, kontroll te nxjerrjes se lengut me 2 shpejtesi dhe  mbrojtje sigurie ndaj nxehtesise.

Lexical ekstrakton 25% te lengut te frutave me teper sesa shtrydhesit e tjere jo profesionale.

Specifika:

• Fuqia: 850W
• Tensioni: 220-240V
• Forma e portes e rrumbullaket
• Materiali i trupit: celik inoks
• Kapacitet: 1.2litra


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Be the first to review “Shtrydhese frutash profesionale 1.2L Lexical LJE 2201”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lje 2201 shtrydhese frutash online ne dyqan taxi

Shtrydhese frutash profesionale 1.2L Lexical LJE 2201