Shtrydhese frutash e agrumesh FA-5221-1

4,490 L

Ka stok

KODI: 9003898522112 Kategori: ,

SHTRYDHESE FRUTASH E AGRUMESH

Shtrydhese elektrike frutash e agrumesh me fuqi 100 wat.

Fillon pune automatikisht ne momentin qe shtypni mbi shtrydhese frutat.

Punon ne menyre elektrike keshtu qe nuk do te mundoheni ti shtrydhni manualisht portokallin apo qitrot, duke i pergatitur lengjet e fresketa shpejt dhe pa mundim.

Specifika:

  • Shtrydhese frutash e perimesh
  • E lehte per t’u pastruar
  • Ndizet duke shtypur mbi shtrydhese
  • Ndalimi i pikimit
  • Fuqia 100 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Fuqia Watt

100w, 160w

Be the first to review “Shtrydhese frutash e agrumesh FA-5221-1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5221 1shtrydhese frutash bli online ne dyqan taxi

Shtrydhese frutash e agrumesh FA-5221-1